Groszek

Soczysty i świeży smak słodkiego groszku zamknięty w formie sprężystych młodych pędów. Doskonały sposób na dodanie odrobiny lata do swojej kuchni.

Rzodkiewka ‘Rioja’

Przyjemnie pieprzny smak, podobny do smaku wyrośniętej rzodkiewki. Idealna do sałatek i zimnych zup lub jako dodatek do potraw mięsnych.

Gorczyca sarepska ‘Osaka Red’

Głęboka purpura połączona z filigranową strukturą – tak w skrócie możemy opisać tę roślinę. Smak charakterystyczny dla łagodnej musztardy lub wasabi. Obowiązkowa pozycja dla miłośników musztardy.

Czerwona kapusta

Ciemnoczerwone łodygi zakończone sercokształtnymi, purpurowymi liśćmi. Jeżeli uważasz, że smak rzodkiewki jest dla Ciebie zbyt intensywny, sięgnij po czerwoną kapustę. Oprócz żywej barwy doda ona delikatnej ostrości każdej dekorowanej potrawie.

Kolendra

Na pierwszy rzut oka mikro kolendra w niczym nie przypomina swojej w pełni wyrośniętej siostry, jednak jej charakterystyczny smak i aromat są nie do pomylenia z niczym innym.

Kapusta Pak Choi ‘Red Wizard’

Odmiana o ciemnoczerwonych, sercokształtnych liściach. Dzięki swojej chrupiącej konsystencji z wyraźnym, łagodnym, słodkim smakiem, Pak Choi jest jednym z naszych ulubionych mikroziół.

Rzodkiewka ‘Sangria’

Rzodkiewka ‘Sangria’ doda koloru każdej zdominowanej przez zieleń sałatce. W smaku jest podobna do w pełni wyrośniętej rzodkiewki – jest ostra, lekka i orzeźwiająca.

Brokuł

To długie pędy zakończone ciemnozielonymi liścieniami w kształcie serc. Ich świeży, delikatny i łagodny smak doskonale współgra z każdym daniem, doskonale też sprawdzą się jako przybranie.